„Поздравявам момчетата за победата. Вкарахме три гола. Концентрацията бе на пределно ниво, особено през второто полувреме. Момчетата хвърлиха много сили в противниковото поле. Имахме и пропуски, но важното е, че вървим стъпаловидно нагоре и вдигаме с всеки изминат мач темпото на игра“, заяви старши треньорът на „Арда“ Елин Топузаков след победата с 3:1 срещу „Розова долина“ (Казанлък).
Двубоят от осмия кръг на Югоизточната Трета лига се изигра на стадион „Дружба“ и бе
наблюдаван от близо 4 000 зрители.
И четирите попадения в мача паднаха след почивката. Както вече 24rodopi.com писа, два пъти са „Арда“ се разписа Димитър Алексиев, а един гол отбеляза Ахмед Осман. С две асистенции се отличи Владислав Мисяк. Почетният гол за гостите бе отбелязан в последната минута от Тодор Тавшанов.
Играещият наставник на „Розова долина“ Атанас Апостолов сподели, че тимът на „Арда“ е най-стойностният отбор в първенството. „При 0:0 главният съдия на мача Радослав Гидженов  можеше да ни даде дузпа, но въпреки това, закономерно или не, резултатът е факт - 3:1 за „Арда“, заяви той.